بالش طبی ضد ارتروز هانا طب پارسیان

بالش طبی ضد ارتروز هانا طب پارسیان

بالش طبی ساخته شده از فوم طبی که با گرفتن حالت گردن و سر مانع از گردن درد می شود و خوابی راحت و آسوده را برای شما به ارمغان می آورد. این بالش ها ضد ارتروز وضد گردن درد بئده و مواد سازنده ی آن هیچ گونه حساسیتی برای شما ایجاد نمکند.این محصول با 5 سال ضمانت به فروش می رسد.

این بالش طبی ضد ارتروز و ضد حساسیت می باشد و برای کسانی که کمر درد و درد ستون فقرات دارند بسیار مناسب و باعث تسکین درد انها میشود.

  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)

توضیحات

گردن درد معمولا از اضطراب، صدمه و یا به دلایل ناشی از انجام یک فعالیت تکراری که به گردن فشار می آورد، اتفاق می افتد. درمان گردن درد به کمک یک بالش با طراحی مناسب انجام می گیرد. گردن درد می تواند باعث به هم خوردن خواب شود. به هم خوردن خواب می تواند در اثر فشار آمدن به شانه یا عدم توجه کافی به ستون فقرات باشد که این نیز نیاز به بالشی ویژه دارد تا خواب را راحت کند، درد را تسکین بدهد و به سلامتی کمک کند.

گردن درد چه خفیف باشد و چه مزمن نیاز به درمان دارد. در کنار مراقبت های پزشکی، یک بالش مناسب برای برطرف کردن گردن درد نیز مورد نیاز است. ممکن است بالش مورد نظر، درمان نهایی نباشد ولی بی فایده هم نیست. انواع مختلفی از بالش ها برای گردن درد وجود دارد که باید مشخصات و فواید هر بالش را بدانید.

بالش هوشمند فوم دار شکل پستی و بلندی های گردن و سر را به خود می گیرد و در قسمتی که باید گردن تکیه کند قوس پیدا می کند و سپس در جایی که باید سر تکیه کند بلند می شود و دوباره به سمت عقب و در لبه قسمت بالایی سر قوس پیدا می کند. در بالش های هوشمند فومی کوچک تر، ترکیبی از فوم و سنگ ریزه استفاده می شود در حالی که بالش های گران تر صد در صد فومی هستند.

نوع تنظیم در بالش هوشمند فوم دار حتما باید در نظر گرفته شود زیرا باید مشخص شود که آیا بالش با وضعیت فرد مطابقت دارد یا فرد باید خود را با بالش تنظیم کند. این بالش همواره شکل طبیعی بدن فرد را به خود می گیرد. بالش های هوشمند کیفیت پایین، با وضعیت بدن تطبیق پیدا نمی کنند و به همین دلیل توصیه نمی شوند. از سوی دیگر بالش های هوشمند فوم داری وجود دارند که با وضعیت بدن فرد تطبیق پیدا می کنند ولی نیاز به استراحت دوره ای دارند و به همین دلیل آن ها هم توصیه نمی شوند.

به خاطر وجود بالش های کیفیت پایین در بازار، لازم است قبل از خرید بالش ها آن ها را آزمایش کنید. به هنگام پر کردن بالش هوشمند فوم دار، بالش باید به تراکم مناسب برسد. تراکم زیاد باعث می شود بالش در دماهای پایین سفت شود و تراکم خیلی کم باعث می شود بالش خیلی نرم بشود. بالش های هوشمند فوم دار برای افرادی که گردنشان رگ به رگ می شود، گردن درد شدید دارند و از بیماری دیسک گردن رنج می برند، بسیار سودمند است. نرمی بالش های هوشمند فومی برای برخی مزیت است در حالی که برای افرادی که دوست دارند بالش آن ها سفت باشد یک عیب محسوب می شود ولی این تنها برمی گردد به این که فرد چه اولویت بندی ای برای خود دارد

توضیحات تکمیلی

Color

Pink, Yellow

Size

Large, Medium, Small

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بالش طبی ضد ارتروز هانا طب پارسیان”

فروشگاه هاناطب پارسیان فعال است و میتوانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید./ رد کردن