گردنی الیافی

گردنی الیافی

دور گردنی طبی جهت پیشگیری از آسیب های گردن از جمله آرتروز و مراقبت از آن در هنگام مسافرت با خودرو، هواپیما، اتوبوس و نشستن بر روی صندلی یا مبل در زمان تماشای تلویزیون، کار با کامپیوتر و حتی کار در آشپزخانه

  • توضیحات
  • نظرات (0)

توضیحات

دور گردنی طبی، جهت پیشگیری از آسیب های گردن از جمله آرتروز و مراقبت از آن در هنگام مسافرت با خودرو، هواپیما، اتوبوس و نشستن بر روی صندلی یا مبل در زمان تماشای تلویزیون، کار با کامپیوتر و حتی کار در آشپزخانه کاربرد دارد. با استفاده از این محصول مهره های گردن در یک راستا قرار گرفته و ضمن جلوگیری از فشار به ماهیچه های گردن موجبات آرامش و راحتی شما را فراهم می نماید.

هنگام نشستن های طولانی در خانه موقع تماشای تلویزیون یا در سفر با اتوبوس وقطار و هواپیما به شانه ها وگردن وقسمت بالای ستون فقرات فشار وارد می شود .ونیاز به تکیه دادن سر احساس میشود. ولی انحنای بدن در ناحیه سر وگردن به راحتی اجازه این کار را نمی دهد.در این جا دورگردنی  با پر کردن این انحنا به شما کمک می کند که به راحتی با تکیه دادن سر خستگی شانه ها و گردن را رفع کنید.واحساس آرامش بیشتری داشته باشید.
پس از اعمال جراحی در ناحیه مهره های گردن و سر،و در دوره نقاهت واستراحت نیز نیاز به استفاده از یک تکیه گاه خاص با عملکرد ویژه می باشد که از وارد آمدن فشار به ناحیه آسیب دیده جلوگیری کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گردنی الیافی”

فروشگاه هاناطب پارسیان فعال است و میتوانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید./ رد کردن